VI edycja:

Aktualności VI edycji

Najnowsze informacje:

01 kwietnia:

Znamy już wyniki VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej "JoseSong"! Sprawdź szczegóły...

30 marca:

Już 1 kwietnia o godzinie 18:00 odbędzie się gala laureatów VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong. Zapraszamy do hali widowiskowej Bielańskiego Ośrodka Kultury ul. Goldoniego 1. w Warszawie!

17 marca:

Już za kilka dni widzimy się z uczestnikami II etapu VI edycji JoseSong w Bielańskim Ośrodku Kultury m.st. Warszawy. Sprawdź 6 najważniejszych rzeczy, które pomogą Ci pomyślnie i bez stresu przygotować się do występu!

11 marca:

Wiemy już kto zakwalifikował się do II etapu VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong! Z uczestnikami widziemy się już 18. marca w Bielańskim Ośrodku Kultury. Sprawdź szczegóły!

04 marca:

Osoby, które zgłosiły się na JoséSong z  piosenką w języku rosyjskim, mają możliwość zmiany swojego repertuaru na utwór w języku angielskim. Zmiana ta nie jest obowiązkowa. Język rosyjski jest cały czas oceniany przez jury JoséSong.  Szczegółowe informacje zostały wysłane mailem do uczestników VI edycji, którzy zgłosili się z utworem rosyjskim.

03 marca:

Wysłaliśmy na Twoją pocztę informację o kwalifikacji do II etapu konkursu. Wypełnij szczegółowy formularz, do którego wysłaliśmy Ci link. Niedługo na stronie pojawi się godzina Twojego przesłuchania w Warszawie!

Już 18. marca 2022 r. startują przesłuchania do VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong. W progach Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie znów zawitają artyści z różnych zakątków Polski. Konkurs odbywa się w Bielańskim Ośrodku Kultury przy ulicy Carla Goldoniego 1, a autorami i organizatorami konkursu są nauczyciele z XXII Liceum Ogólnokształcącego im. José Martí. Nasze przedsięwzięcie zostało nagrodzone przez kapitułę Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej oraz na Bielańskiej Gali Kultury. Konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem młodzieży oraz spełnia ich muzyczne i językowe marzenia. Ta edycja będzie wyjątkowa. Pandemia wirusa COVID-19 zmieniła nasze życie o 180 stopni. Dla wielu z nas była to próba. Zmieniły się nasze nawyki i styl życia. Niektórzy odkryli nowe pasje i zainteresowania – również te muzyczne i woklane. Czas na najważniejsze informacje o VI edycji konkursu

W tym roku w gronie Jury wokalnego zasiądą: zespół Felivers, WOLSKA, Aleksandra Orłowska, Maryla Gralska, Stanisław Dębski, Jacek Maślanka, Magdalena Wieczorek, Aleksander Pałac, Gabriela Kurzac, Maciej Stolarczyk oraz Mikołaj Szymczyk. 

Z kolei perfekcyjnego języka będą pilnowali: Patrycja Stasiak, Elena Aksenova, Tatiana Fremond, Monika Puszczak, Peter Tokarski oraz Rebeca Lema Martínez.

Terminarz VI edycji konkursu zmienił się w porównaniu do poprzednich edycji. W tym roku JoseSong odbywa się na wiosnę, a nie jak było to zawsze – na jesieni. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi datami. Pasek postępu pokazuje co organizacyjnie dzieje się dzisiaj.

Odpowiedzi na wszystkie wątpliwości związane z naszym konkursem znajdziesz w regulaminie VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoseSong.  W razie potrzeby zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami :).

JoséSong to idealne miejsce na rozwój i sprawdzenie swoich możliwości. Dzięki wykwalifikowanemu jury VI edycji konkursu, uczniowie ze szkół ponadpodstawowych otrzymają cenną lekcję w ich karierze muzycznej. JoséSong stawia również na dalszy rozwój uczestników. Nasi sponsorzy i partnerzy ufundowali laureatom m.in.: możliwość nagrania swojego utworu w profesjonalnym studio.

Zapisy do VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong zakończyły się 20 lutego 2022 r.

Masz talent muzyczny?
Jesteś w szkole ponadpodstawowej?

Niech Cię Usłyszą!

Email

festiwal.josesong@gmail.com