Archiwum:

Aktualności

Zapraszamy do przeczytania artykułu podsumowującego galę laureatów JoséSong w kwietniowym wydaniu miesięcznika „Nasze Bielany”.

Miesiąc temu odbyła się gala VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej “JoseSong”. Podczas niej poznaliśmy laureatkę Grand Prix, którą zgodnie z werdyktem jury została Aneta Domarecka z I LO im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie. 

Już po raz szósty po pandemicznej przerwie odbył się Ogólnopolski Konkurs Piosenki Obcojęzycznej JoséSong. Młodzież z całej Polski miała szansę zaprezentować się na deskach Bielańskiego Ośrodka Kultury przed gronem wykwalifikowanego jury konkursu, prezentując piosenki…

Znamy już oficjalne wyniki VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong. Kilkinij w przycisk aby dowiedzieć się więcej.

Już jutro zaczynamy przesłuchania w II etapie VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong! O co walczą w tym roku Nasi uczestnicy?

Już za kilka dni widzimy się z uczestnikami II etapu VI edycji JoseSong w Bielańskim Ośrodku Kultury m.st. Warszawy. Sprawdź 6 najważniejszych rzeczy, które pomogą Ci pomyślnie i bez stresu przygotować się do występu!

Wiemy już kto zakwalifikował się do II etapu VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong! Z uczestnikami widziemy się już 18. marca w Bielańskim Ośrodku Kultury. Sprawdź szczegóły!

W związku z obecną sytuacją geopolityczną i pojawiającymi się prośbami niektórych uczestników VI edycji o zmianie swojego repertuaru w języku rosyjskim, wprowadzamy nową interpretację regulaminu konkursu.

Nie pozostajemy obojętni wobec rosyjskiej agresji na wolną, demokratyczną i niepodległą Ukrainę. Razem z Dzielnicą Bielany wspieramy wszystkich Ukraińców walczących za swój kraj oraz tych, którzy zdecydowali się uciec m.in. do Polski przed wojną. Jacek Maślanka (juror) wraz ze swoim chórem Voice…
20. stycznia o godzinie 20:30 przedstawiciele konkursu JoséSong gościli na antenie RDC w audycji Nuli Stankiewicz – „Kobiecy wieczór”. Karolina Rudzik oraz Jan Sałek w telefonicznej rozmowie opowiadali o idei konkursu…
Zachęcamy do przeczytania artykułów na temat naszego konkursu. Znaleźć tam można informacje na temat VI edycji oraz inne treści, które opowiadają o naszym wydarzeniu.
Witamy Was na nowej stronie interntowej Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong! Od nowego roku działamy ze zdwojoną mocą i zachęcamy Was do przesyłania swoich uwag jeśli coś nie będzie działać :).
17 grudnia odbył się koncert w Galerii Młociny pt. “JoséSong śpiewa Christmas Songs”. Podczas wydarzenia wystąpili laureaci poprzednich edycji naszego konkursu oraz wokalistki z zespołu JoséGlee działającego przy XXII Liceum Ogólnokształcącym im. Jose Marti. Było magicznie!
W piątek 17 grudnia odbędzie się koncert w Galerii Młociny pt. “JoséSong śpiewa Christmas Songs”. Podczas wydarzenia wystąpią laureaci poprzednich edycji naszego konkursu oraz wokalistki z zespołu JoséGlee. Serdecznie zapraszamy Was do Hali Hutnik na godzinę 17:30!

Z okazji jubileuszu XXII LO im. José Martí została wydana publikacja, której redaktorem prowadzącym jest Karolina Rudzik, współorganizatorka naszego konkursu oraz autorka bloga Rudzik na Bielanach. Książka zawiera wspomnienia i wywiady z absolwentami XXII LO oraz opisy wielu przedsięwzięć.

Na wiosnę 2020 roku światło dzienne ujrzała nasza płyta JoseSong Superstars. Szybko wpadła w ręce menedżera wokalistki Lanberry, Jacka Jagłowskiego, który zachwycił się talentem i wrażliwością Patrycji.

“Superstars” to płyta, która została wydana w czerwcu 2020 r. Wielojęzyczne utwory w wykonaniu laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong, posiadających nietuzinkową barwę głosu, interesują nawet największych krytyków muzycznych. Od czego to wszystko się zaczęło? Jaka była historia? Zapraszamy do lektury.

W marcu 2020 roku zaskoczył nas wszystkich lockdown z powodu pandemii koronawirusa. Nasi młodzi laureaci, których słyszymy na płycie Superstars, przygotowali „domową” wersję piosenki „We are the world”.

22 listopada 2019 r. odbyła się gala V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong. W konkursie wzięła udział ponad setka młodych artystów. Na uroczystą galę zostali zaproszeni nie tylko laureaci, ale również goście honorowi.

Masz talent muzyczny?
Jesteś w szkole ponadpodstawowej?

#NiechCięUsłyszą!

Email

festiwal.josesong@gmail.com