Aktualności

Wyniki kwalifikacji do II etapu JoséSong

Wiemy już kto zakwalifikował się do II etapu VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong! Z uczestnikami widziemy się już 18. marca w Bielańskim Ośrodku Kultury.

W tabeli poniżej znajdują się uczestnicy VI edycji JoséSong, którzy zakwalifikowali się do II etapu konkursu. Tak jak w poprzednich latach przesłuchania zostały podzielone na bloki językowe. Godzina rozpoczęcia części podana jest obok ich nazw oraz poniżej: 

    • Francuski – godz. 9:30
    • Rosyjski – godz. 11:00
    • Włoski – godz. 12:00
    • Hiszpański – godz. 12:30
    • Niemiecki – godz. 14:30

Zapraszamy uczestników do pojawienia się w Bielańskim Ośrodku Kultury w Warszawie pół godziny przed planowanym występem (blokiem), aby na spokojnie się zarejestrować i przygotować do występu przed szerokim składem jury. Na terenie Bielańskiego Ośrodka Kultury trzeba przebywać w maseczce. Na scenie oczywiście można ją zdjąć. Osoby niepełnoletnie powinny przybyć wraz z opiekunem. Prosimy również o kontakt mailowy w razie niemożności dojechania 18 marca na przesłuchania.

Przy okazji informujemy, iż Bielański Ośrodek Kultury jest punktem zbiórki darów dla Ukrainy. Lista potrzebnych rzeczy znajduje się tutaj: https://bielanski.waw.pl/punkty-zbiorki-rzeczy-dla-ukrainy/

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: josesong2015@gmail.com

Z całej Polski dotarło do nas ponad 80 zgłoszeń. Bardzo dziękujemy za zaintersowanie konkursem oraz życzymy wielu wspaniałych muzycznych przygód!


autor: JS
opublikowano: 11 marca 2022 r.
ostatnia aktualizacja: 12 marca 2022 r.

Email

festiwal.josesong@gmail.com