To oni tworzą JoséSong!

Nasz team

Ludzie ideii, pasji, celu...

To my!

Organizatorami Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong są:

  • Fundacja Rozwoju Pasji JoséSong;
  • Urząd Dzielnicy Bielany M.St. Warszawy;
  • Bielański Ośrodek Kultury;
  • XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí w Warszawie.

Partnerzy strategiczni:

  • Wydział Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego
  • Wydział Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego

jednak nic nie wyjdzie bez tych konkretnych osób: 

Karolina Rudzik

Karolina Rudzik

Ukończyłam filologię germańską na Uniwersytecie Warszawskim, Studia Podyplomowe Zarządzanie Oświatą na UKSW i Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Twórców, Artystów i Animatorów Kultury na UW. Pełnię funkcję koordynatorki Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong, który otrzymał wyróżnienie w Warszawskiej Nagrodzie Edukacji Kulturalnej oraz na Bielańskiej Gali Kultury w kategorii Edukacja Kulturalna. W latach 2018-2020 pełniłam funkcję opiekunki Młodzieżowej Rady Bielan, a w latach 2022-2023 kierowniczki Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury. Za swoje osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej otrzymałam Sapere Auso – Nagrodę Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. W 2023 roku założyłam Fundację Rozwoju Pasji JoséSong, aby dbać o dobrostan młodzieży, wspierając ich pasje w dziedzinie kultury i sztuki. Uwielbiam pracę z młodymi ludźmi i cieszę się na każde wydarzenie związane z JoséSong. Prowadzę bloga www.rudziknabielanach.pl i piszę teksty do lokalnego miesięcznika “Nasze Bielany”. W wolnej chwili oddaję się pasji podróżowania.

Johny Sałek

johny sałek

Jestem tegorocznym maturzystą, wolontariuszem inicjatorem i współorganizatorem wielu akcji charytatywnych oraz społecznych. Interesuję się szeroko pojętymi dziedzinami, jakimi są telewizja i radio, z którymi wiążę przyszłość zawodową. Będąc tancerzem, przez 13 lat zdobywałem wiele nagród na turniejach formacji oraz par indywidualnych w stylu latyno-amerykańskim. Fascynuje mnie magia muzyki, sztuki filmowej i teatralnej. Ta mieszanka sprawiła, że realizuję swoje pasje właśnie tu, współtworząc JoséSong!

Festiwal to także praca włożona przez

Zespół Fundacji

JUSTYNA MULAWA

Jestem opiekunem Samorządu Uczniowskiego w XXII LO w Warszawie, katechetą, etykiem, religioznawcą, profilaktykiem uzależnień, backpackerem. Oprócz pasji do eksplorowania Azji, drugą moją pasją jest praca z młodzieżą w każdej możliwej dziedzinie. Wiele projektów i inicjatyw, które udało nam się zrealizować pokazało, jak owocna może być współpraca z młodym człowiekiem. Korzystając ze swojego osobistego, wokalnego doświadczenia, chcę wspierać młode talenty w tym wartościowym przedsięwzięciu jakim jest JoséSong. Do zobaczenia!

David Vargas

david vargas

Jestem absolwentem studiów inżynierskich na ITESM w Meksyku oraz magisterskich na Universidad Complutense w Madrycie. Od 2002 r. mieszkam w Polsce, a w XXII LO z OD im. José Martí uczę od 2004. Uwielbiam uczyć i uczyć się języków obcych, dlatego robię to co robię. Oprócz nauki, muzyka jest moją pasją i nieodłączną częścią mojego życia. Podziwiam ogromny potencjał i talent, który widzę na co dzień wśród młodych ludzi, dlatego w liceum José Martí prowadzę zespół muzyczny o nazwie JoséGlee. Festiwal JoséSong jest niesamowitą okazją by pokazać swoje umiejętności a nawet stać się sławną osobą! Zapraszam wszystkich licealistów oraz studentów w Polsce kochających muzykę do wzięcia udziału!

Masz talent muzyczny?
Jesteś w szkole średniej lub na studiach?

#NiechCięUsłyszą!

#NiechCię Usłyszą!

Email

festiwal.josesong@gmail.com