Wiesz co i kiedy...

Terminarz

Przewiń na dół...

Najważniejsze daty VIII edycji:

19. czerwca 2024

Otwieramy rejestrację do VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong. Na naszych mediach społecznościowych dostępne będą informacje dotyczące jury, regulaminu oraz inne organizacyjne treści.

30. września 2024

Do tego czasu otwarty jest internetowy formularz zgłoszeniowy. Wypełnij go jak najszybciej, aby mieć pewność, że zdążysz.

13. października 2024

Teraz przesłuchujemy Twoje nagranie demo, które wysłałeś/aś nam podczas rejestracji. Do 13. października zostaniesz poinformowany drogą mailową o kwalifikacji do kolejnego etapu konkursu. Koniecznie trzymaj rękę na pulsie!

16. października 2024

Do tego dnia osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu będą musiały odesłać nam drugi formularz ze szczegółami swojej prezentacji podczas przesłuchań na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego. Nasz zespół będzie pod ręką. Jeśli będziesz mieć/miała pytania – bez obaw napisz wiadomość 😉

18. października 2023

Tego dnia otrzymasz szczegółowe informacje nt. przesłuchań. Dostaniesz m.in. dokładną godzinę Twojego występu. Wypatruj maila na swojej poczcie lub śledź naszą stronę internetową 😉

25. października 2024

To dzień przesłuchań na żywo! Czekamy na Ciebie na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 55 (wejście od ul. Browarnej). Bądź najlepiej pół godziny przed planowanym występem, aby na spokojnie się zarejestrować i przygotować do występu przed szerokim składem jury.

15. listopada 2024

Jeśli zostaniesz laureatem konkursu, otrzymasz zaproszenie na uroczystą galę wręczenia nagród, która odbędzie się 15. listopada. Tego dnia dowiesz się o wynikach – czy zostałeś wyróżniony lub które miejsce zająłeś. Przygotuj się do prezentacji swojego utworu oraz rozkoszuj się niespodziankami i nagrodami, które dla Ciebie przygotowaliśmy!