Aktualności

Przesłuchania II etapu w 6. punktach

Już za kilka dni widzimy się z uczestnikami II etapu VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoseSong w Bielańskim Ośrodku Kultury m.st. Warszawy podczas przesłuchań na żywo. Oto 6 najważniejszych rzeczy, które pomogą Ci pomyślnie i bez stresu przygotować się do występu.

Poznaliśmy już uczestników II etapu VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoseSong. W najbliższy piątek (18.03) odbędą się przesłuchania na żywo. Teraz czas na 6 punktów, dzięki którym będziesz mógł/mogła przyjść na przesłuchania z ogromną pewnością, że wszystko dopięte jest na ostatni guzik. 

 1. Przyjdź pół godziny przed rozpoczęciem bloku
  Aby bez pośpiechu zdążyć ze wszystkimi formalnościami, przebrać się oraz przygotować do występu bądź 30 minut przed rozpoczęciem swojej części. To pomoże uniknąć Tobie zbędnego stresu związanego z presją czasu.

 2. Zarejestruj się
  Po wejściu do budynku Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie na wprost zobaczysz rejestrację. Podaj swoje imię i nazwisko oraz nazwę placówki, z której zgłaszałeś się na konkurs. Organizatorzy poproszą Cię o potwierdzenie innych szczegółów twojego występu, które zatwierdzisz swoim podpisem na specjalnym harmonogramie.
 3. Infografiki będą kierować Ciebie po Bielańskim Ośrodku Kultury
  Nasze specjalne grafiki (które zapewne od razu rozpoznasz), będą wywieszone w całym ośrodku kultury oraz pomogą pokierować Cię do różnych strategicznych miejsc :).
 4. Organizatorzy są do Twojej dyspozycji
  Wolontariusze oraz organizatorzy będą czuwać nad przebiegiem konkursu. Dostępni będą również dla Ciebie – od momentu Twojego wejścia w progi Bielańskiego Ośrodka Kultury do momentu wyjścia. Nie krępuj się zadawać pytań! Z chęcią pomogą oni Tobie!
 5. Pamiętaj o maseczce i dezynfekcji
  Mimo że powoli luzowane są obostrzenia i JoseSong wraca po covidowej przerwie pamiętajmy, że pandemia nadal trwa. Nie zapomnijcie o zakrywaniu nosa i ust maseczką oraz o dezynfekcji rąk. Dokładamy wszelkich starań, abyśmy wszyscy spędzili ten dzień w bezpiecznych warunkach.
 6.  Baw się dobrze!
  Kiedy nadejdzie twoja chwila – nie stresuj się! Baw się dobrze! Prowadzący (Natalia i Karol) zapowiedzą Ciebie przed składem jury konkursowego, a cały sprzęt będzie już na Ciebie czekać. Trzymamy mocno kciuki!

Widzimy się już 18. marca! Do zobaczenia!
 

autor: JS
15 marca 2022 r.

Email

festiwal.josesong@gmail.com