Zobacz kto otrzymał nasz wiatr w swoje muzyczne żagle...

Laureaci

Do tej pory w naszym festiwalu uczestniczyło już

0

uczestników.

Zobacz nazwiska, którym JoseSong dał muzyczny wiatr w żagle...

Patrycja Wolska

WOLSKA

⭐️ I miejsce 
🗓 2018
Pojawiła się na naszej pierwszej festiwalowej płycie Superstars, dzięki której została zauważona. Szybko wpadła w ręce menedżera wokalistki Lanberry, Jacka Jagłowskiego, który zachwycił się talentem i wrażliwością Patrycji. Nawiązali współpracę i początek 2021 roku był spełnieniem marzeń dla naszej laureatki. W styczniu nagrała swój pierwszy teledysk do debiutanckiej piosenki pt. Telefon. Patrycja jest autorką tekstu i muzyki do tego utworu. Obecnie nagrywa swoje własne utwory, wydała swój album. Była jurorką JoséSong w 2022

Daria Domitrz

⭐️ Grand Prix
🗓 2019
Od roku 2016 związana z Teatrem Studio Buffo, gdzie w latach 2016-2017 występowała w roli Wendy w musicalu “Piotruś Pan”, a w roku 2020 dołączyła do obsady wokalno-aktorskiej musicalu “Metro”. Od 2017 roku związana z Teatrem Muzycznym ROMA, gdzie do marca 2022 występowała w roli tytułowej w musicalu „Alicja w Krainie Czarów”. Od roku 2018 współpracuje z IYUNO•SDI Group, Hiventy Poland, Master Film, Studio Publishing, Studio Sonica oraz Telewizją Polską użyczając głosu jako aktorka dubbingowa. Finalistka muzycznego talent show Hit Hit Hurra! w roku 2016 oraz uczestniczka II edycji programu The Voice Kids w 2018-2019. Laureatka wielu konkursów wokalnych dla dzieci i młodzieży. Obecnie studentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Gabriela Kurzac

GaBee

⭐️ Grand Prix 
🗓 2018

Brała udział w projektach naszego festiwalu: płyta Superstars, Tribute to Anna Jantar, występ podczas odsłonięcia muralu Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, występy podczas Bielańskich Mikołajek, Żegnaj Lato na Bielanach i w Galerii Młociny oraz występy specjalne podczas gal JoseSong. Gabrysia od kilku edycji zasiada w gronie jury naszego festiwalu.

Studiuje wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Uczy się ZPSM im. Fryderyka Chopina na wydziale Wokalistyki Estradowej. Gra na skrzypcach, fortepianie, gitarze, perkusji. Jest laureatką wielu ogólnopolskich, międzynarodowych festiwali i konkursów wokalnych. Brała udział w programach telewizyjnych „The Voice Kids” oraz w finale „Szansy na sukces”. W Warszawskim Teatrze Buffo grała rolę Wendy w musicalu „Piotruś Pan”.

File:Youtube logo.png - Wikimedia CommonsWIDEO:

Piotr Magierski

⭐️ Wyróżnienie – najlepszy akompaniament  – w duecie z Sarą Bisping-Janiak
🗓 2018 i 2019

Obecnie jest aranżerem, producentem, dyrygentem, pianistą i kompozytorem. Ukończył PSM II stopnia w Płocku w klasie saksofonu, a w trakcie edukacji zaczął zgłębiać współczesne gatunki muzyczne i eksplorować najbardziej kreatywne aspekty muzyki. Obecnie mieszka w Bostonie, gdzie kontynuuje swoją edukację na prestiżowym Berklee College of Music. Cztery razy z rzędu znalazł się na Dean’s List (za najwyższe wyniki w nauce), otrzymał Thrive Scholarship (stypendium dla najlepiej prosperujących studentów), Rose Family Scholarship oraz liczne nagrody wydziału Contemporary Writing and Production, które są najwyższymi wyróżnieniami na uczelni. Piotr jako aranżer został również wybrany do współtworzenia aż czterech Berklee Presents Shows – koncertów, które były całkowicie wyprzedane i przyciągnęły kilkutysięczną publiczność. Podczas wakacji w 2023 roku Piotr odbył praktyki związane z aranżacją i produkcją muzyczną w meksykańskiej firmie Nebulas Music. Piotr w ciągu swojej kariery aranżował i produkował muzykę do niezliczonych projektów, a 4 z jego projektów zostały wydane we wszystkich serwisach streamingowych.

Sara Bisping-Janiak

⭐️ Wyróżnienie w duecie z Piotrem Magierskim
🗓 2018 i 2019

Wokalistka, multiinstrumentalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Płocku w klasie fletu poprzecznego, uzyskując tytuł muzyka zawodowego. Obecnie Sara rozwija swój warsztat pisarski i umiejętności marketingowe na kierunku Communication Science na University of Amsterdam. Sara interesuje się głównie muzyką z pogranicza popu, alternatywy i jazzu, a swoje umiejętności kształciła pod okiem wybitnych polskich muzyków i trenerów wokalnych, takich jak Lora Szafran czy Dominika Płonka, uczestnicząc m.in. w Międzynarodowej Letniej Akademii Jazzu w Krakowie, w 2018 i 2019. Rozwijając równolegle karierę solową, jak i zespołową, uczestniczyła także w międzynarodowych festiwalach i koncertach we Włoszech, Macedonii Północnej, Bułgarii, Niemczech, Holandii i w Polsce. W roku 2023, Sara dostała oferty przyjęcia na najbardziej prestiżowe uczelnie muzyczne na świecie – Berklee College of Music w Bostonie (Stany Zjednoczone), gdzie przyznano jej wysokie stypendium naukowe, World Tour Scholarship, na kierunek Vocal Performace; a także BIMM University w Londynie (Wielka Brytania), gdzie zaoferowano jej udział w wyjątkowym programie realizującym jednocześnie dwa kierunki studiów – Songwriting & Popular Music Performance. Aktualnie Sara pracuje nad własnymi utworami, a premierę debiutanckiego singla planuje na rok 2024.

Olga Sobolewska

⭐️ Wyróżnienie za wokal
🗓 2018 i 2019

Brała udział w nagraniu pierwszej płyty – SuperStars.

W roku 2010 rozpoczęła swój rozwój muzyczny w PSM I i II stopnia im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie w klasie skrzypiec pod okiem Pani Iwony Siwiec. W roku 2016 zaczęła uczęszczać do gimnazjum im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie oraz kontynuowała naukę gry na skrzypcach na drugim stopniu w tej samej szkole muzycznej pod okiem Pani Natalii Denysiuk. W roku 2019 Olga wystąpiła w popularnym telewizyjnym talent show „Szansa na sukces”, w którym specjalnym gościem był zespół Golec Orkiestra i otrzymała wyróżnienie za utwór „Lornetka”. Oprócz występu w „Szansie na sukces” Olga wygrywała oraz otrzymywała nagrody wielu konkursach śpiewając oraz grając na skrzypcach. Między innymi zajęła pierwsze miejsce na konkursie piosenki obcojęzycznej w Kozienicach, pierwsze miejsce na konkursie piosenki niemieckiej w Warszawie, kilkukrotnie wygrała ogólnopolski konkurs skrzypcowy w Mławie oraz reprezentowała PSM w Mławie na innych konkursach skrzypcowych w Polsce. Podczas swojej nauki w PSM w Mławie miała przyjemność grać w operetkach w reżyserii Michała Gogolewskiego. W roku 2022 ukończyła naukę w I liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego oraz ukończyła drugi stopień PSM w Mławie w klasie skrzypiec. Obecnie Olga jest studentką na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-aktorskim.

File:Youtube logo.png - Wikimedia CommonsWIDEO:

Maria Leszczełowska

⭐️ Grand Prix
🗓 2015

Uczestniczyła w wielu naszych projektach, m.in. płyta Superstars czy Tribute to Anna Jantar i ma na koncie występy jako gość specjalny na gali JoséSong.

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku (specjalność: musical), obecnie studentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, również na specjalności musical. Współpracowała ze Śródmiejskim Teatrem Muzycznym i Teatrem Muzycznym Gaffa w Warszawie. Wystąpiła w takich musicalach jak: „Skrzypek na Dachu”, „Footloose”, „Romeo i Julia”. Laureatka licznych festiwali wokalnych m.in. I nagrody w kat. Musical na International Contest „The Song” Fiestalonia Milenio we Włoszech, Grand Prix w I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej JoseSong, czy II nagrody na Przeglądzie Piosenki Poetyckiej im. Piotra Skrzyneckiego. Solistka licznych koncertów z zakresu muzyki filmowej, musicalowej i piosenki francuskiej m.in. koncertu “Pure Imagination” z Małą Orkiestrą Symfoniczną Akademii Muzycznej w Gdańsku, koncertu “Zakochaj się w piosence francuskiej” w PROMie Kultury Saska Kępa. Wystąpiła również ze swoim solowym recitalem “Muzyczna Podróż od Broadway’u po Montmartre” w PROMie Kultury Saska Kępa w Warszawie. Obecnie występuje w roli chórzystki, w spektaklu “Wydarzenia” w reż. Mateusza Olszewskiego w Teatrze XL oraz w spektaklu “Zaświaty. Czy pies ma duszę?” w Terminalu Kultury Gocław, w reż. Anety Todorczuk, gdzie wciela się w postać Giseli.

File:Youtube logo.png - Wikimedia CommonsWIDEO:

Aleksandra Bieniek

⭐️ I miejsce; specjalne wyróżnienie za autorską piosenkę
🗓 2017; 2018

Brała udział w koncercie Żegnaj Lato na Bielanach w 2018 roku, w nagraniu pierwszej płyty Superstars oraz jako gość specjalny podczas gal JoseSong. Od 8 roku życia pisze własne piosenki, a jej muzyczna podróż osiągnęła punkt kulminacyjny w 2020 roku, kiedy to wydała swój debiutancki singiel o tytule “RED”. Ola nie tylko tworzy własne utwory, ale także aktywnie dzieli się swoim talentem na Instagramie oraz YouTubie, gdzie regularnie publikuje swoje interpretacje znanych piosenek w formie coverów.

File:Youtube logo.png - Wikimedia CommonsWIDEO:

Daria Salamon

⭐️ Wyróżnienie (VI edycja), laureatka I miejsca (VII edycja – kat. uczniowie szkół ponadpodstawowych)
🗓 2022; 2023

Brała udział w nagraniu dwóch festiwalowych płyt: XmasStars i Bielany akustycznie. Uczestniczyła w naszych koncertach specjalnych.
Daria otrzymała także m.in. główne Grand Prix i nagroda od SAWP na Międzynarodowym Festiwalu ,,Muszelki Wigier” w Suwałkach, I miejsce jury oraz Grand Prix publiczności w Ogólnopolskim Festiwalu ,,Niebanalni” w Pleszewie, I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu ,,Muza” w Zatorze. Do swoich sukcesów zalicza również wydanie w 2023 r. debiutanckiego albumu z przyjacielem ,,Music Made For Gramophone”, który tworzony był w ciągu ostatnich dwóch lat.

File:Youtube logo.png - Wikimedia CommonsWIDEO:

Kamila Sulkowska

⭐️ Wyróżnienie 
🗓 2017

Laureatka i finalistka wielu konkursów wokalnych, w tym JoseSong. Brała udział w koncercie na Żegnaj Lato na Bielanach w 2018 i podczas Bielańskiej Gali Kultury w 2021. Śpiewała 3 lata w Teatrze N.O.R.A., w Poznańskim Radiu Young Stars oraz grała na skrzypcach w Orkiestrze Dream Up. Wspólnie z innymi artystami nagrała płyty: JoseSong Superstar, Praskie Kolędowanie oraz zagrała na skrzypcach na płycie Praska Orkiestra Dream Up. Aktualnie śpiewa w chórze gospel – Grace Gospel Choir w Trójmieście.

File:Youtube logo.png - Wikimedia CommonsWIDEO:

Kamil Sidor

⭐️ III miejsce 
🗓 2017

Uczestnik naszego projektu Tribute to Anna Jantar, występował z nami na Żegnaj Lato na Bielanach w 2018 roku, na koncercie w Galerii Młociny wraz z WOLSKĄ oraz ma na koncie występy gościnne podczas gal JoséSong.
Jest laureatem różnych konkursów wokalnych. Od ponad 10 lat nie rozstaje się z gitarą. Aktualnie studiuje filologię włoską na UKSW w Warszawie.

File:Youtube logo.png - Wikimedia CommonsWIDEO:

Zuzanna Ginko

⭐️ I miejsce 
🗓 2022

Uczestniczka projektu Tribute to Anna Jantar i naszych koncertów specjalnych. Nagrała z nami płytę XmasStars.
Zuzia jest także laureatką licznych konkursów, m.in.: Diamentowa Muszelka w Międzynarodowym Festiwalu Pieśni i Tańca w Suwałkach, I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki MIT TON oraz wyróżnienie w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Gdynia Open.

File:Youtube logo.png - Wikimedia CommonsWIDEO:

Kinga Wołoszyn

⭐️ II miejsce – kat. uczniowie szkół ponadpodstawowych
🗓 2023

Od 8 roku życia rozwija pod okiem doświadczonego trenera wokalnego Pawła Cieliczko. To laureatka i zdobywczyni wielu nagród w konkursach wokalnych na poziomie międzynarodowym, ogólnopolskim i regionalnym. Warto nadmienić, że w Krakowie zdobyła Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Jana Wojdaka, a nagrodę w imieniu Stowarzyszenia Artystów Wykonawców SAWP wręczyli jej wokalistka Wanda Małgorzata Kwietniewska z Zespołu Wanda i Banda oraz czołowy polski bluesman Sławomir Wierzcholski. Ponadto wyśpiewała Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu „Inna Brovary” w mieście Brovary w Ukrainie, które niestety zostało zaatakowane w ostatnich miesiącach podczas działań wojennych. Zdobyła także Nagrodę Specjalną za Najbardziej Energetyczny występ na Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka w Kozienicach i Grand Prix na Festiwalu Piosenki Czarnego Krążka w Pionkach, a także wiele wiele innych. Szczególną rozpoznawalność zyskała po występach w telewizyjnych programach takich jak 3 edycja The Voice Kids gdzie na scenie wspólnie zaśpiewała razem z topową wokalistką CLEO, następnie w programie „Szansa na sukces” zdobyła wyróżnienie przyznane przez piosenkarkę Annę Jurksztowicz oraz doskonale znanego szerszej publiczności z muzyki do filmu „Ogniem i mieczem” polskiego kompozytora muzyki filmowej i współczesnej Krzesimira Dębskiego. Do tej pory ma na swoim koncie 4 autorskie utwory ,,Opowieść nocy”, „Bez szans” który można było usłyszeć w kilku rozgłośniach radiowych oraz utwór „Białe Święta”, którego premiera miała miejsce w Radiu Zet. Jej nowy singiel ,,KLUCZ” tworzony razem z Juliuszem Kamilem jest już dostępny na wszystkich streamingach. Obecnie pracuje nad nowym materiałem, współpracuje też przy wielu projektach muzycznych. Prowadzi działalność koncertową oraz eventową, często wspiera charytatywnie swoimi występami akcje i zbiórki na rzecz chorych i potrzebujących.

File:Youtube logo.png - Wikimedia CommonsWIDEO:

Strona wciąż w budowie 🙂

Masz talent muzyczny?
Jesteś w szkole średniej lub na studiach?

#NiechCięUsłyszą!

#NiechCię Usłyszą!