Aktualności

"Życia mała garść" odsłonięcie muralu A. Jantar i J. Kukulskiego z naszym udziałem

We wtorek 11. kwietnia odbyło się oficjalne odsłonięcie muralu poświęconemu Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu. W wydarzeniu brała udział delegacja naszych artystów, którzy wykonali kilka utworów związanych z gwiazdą lat 70.

Mural powstał przy na ścianie bloku przy al. Reymonta 21 na warszawskich Bielanach. W uroczystościach jego odsłonięcia brali udział przedstawiciele Dzielnicy Bielany wraz z burmistrzem p. Grzegorzem Pietruczukiem, piosenkarka i zarazem córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego – Natalia Kukulska, mieszkańcy Bielan oraz delegacja naszego festiwalu. Gabriela Kurzac przy akompaniamencie Aleksandra Krawczyka wykonała  3 utwory: “Życia mała garść” z repertuaru Krzysztofa Krawczyka (muzyka Jarosław Kukulski) oraz “Tylko mnie poproś do tańca” i “Tyle słońca w całym mieście” z repertuaru Anny Jantar. Piosenkom przysłuchiwała się Natalia Kukulska, która po występach doceniła kunszt artystyczny w miłej rozmowie z artystami.

To nie pierwsze wydarzenie poświęcone Annie Jantar, w którym uczestniczą artyści związani z JoseSong. Laureaci zeszłych edycji festiwalu mogli już zmierzyć się z piosenkami z repertuaru gwiazdy estrady z lat 70. podczas autorskiego programu “Tribute to Anna Jantar”. Więcej o nim piszemy tutaj.

autor: JS
11 kwietnia 2023 r.

Email

festiwal.josesong@gmail.com