Aktualności

Ruszamy z VIII edycją. Zgłoś się!

Z radością ogłaszamy, że ruszyły zapisy do VIII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong! To wyjątkowe wydarzenie muzyczne przyciąga młodych artystów z całej Polski, którzy pragną w przyszłości zaprezentować swoje talenty na wielkiej scenie. Do Festiwalu mogą zgłosić się osoby od 16. do 26. roku życia.

Festiwal JoséSong to nie tylko okazja do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych, ale przede wszystkim przestrzeń rozwoju młodych talentów. Wierzymy, że muzyka ma moc zmieniania życia i dajemy młodym artystom szansę na:

  1. Osiągnięcie Kariery Muzycznej: Festiwal JoséSong to trampolina do kariery muzycznej. Wiele z naszych dotychczasowych uczestników kontynuuje swoją muzyczną przygodę, zdobywając nagrody na innych konkursach, wydając własne płyty czy nawiązując współpracę z profesjonalnymi wytwórniami muzycznymi.

  2. Możliwości Współpracy z Fundacją Rozwoju Pasji JoséSong : Nasza Fundacja stale poszukuje nowych talentów i oferuje wsparcie w ich dalszym rozwoju. Uczestnicy Festiwalu mają szansę na nawiązanie długofalowej współpracy z Fundacją, co otwiera drzwi do wielu projektów muzycznych i artystycznych.

  3. Zdobycie cennych kontaktów i niesamowitą przygodę: Festiwal JoséSong to nie tylko konkurs, to także niesamowite doświadczenie, które pozostaje w pamięci na całe życie. Spotkaj innych pasjonatów muzyki, nawiąż cenne kontakty i pokaż, na co Cię stać.

Zobacz jak to działa!

1
Wybierz piosenkę
Włoski, francuski, niemiecki, hiszpański, szwedzki, a może ukraiński? Do wyboru do koloru. Jeśli posiadasz - możesz zgłosić się także z własną piosenką autorską! 🙂

.
Podejrzyj regulamin
2
Zgłoś się i załącz demo
Teraz wypełnij formularz zgłoszeniowy i wszystkie niezbędne zgody. Załącz również nagranie z wykonaniem piosenki z którą się zgłaszasz. Na zgłoszenia czekamy do 30. września

.
Zapisz się!
3
Czekaj na kontakt od nas
Po rozpatrzeniu Twojego zgłoszenia powiadomimy Ciebie o werdykcie do 13. października. Jeśli przejdziesz do kolejnego etapu, poprosimy Ciebie o wypełnienie formularza uzupełniającego.

.
Kontakt do nas
4
Czas na przesłuchania
25. października widzimy się na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego. Godziny rozpoczęcia bloków językowych podamy z tygodniowym wyprzedzeniem. Teraz dajesz czadu!
.
Zobacz galerię!
5
Zostań laureatem
Scena jest Twoja!
Laureaci zostaną zaproszeni na uroczystą galę wręczenia nagród. Potem rozpoczynamy drugie życie Festwalu - koncerty, występy i wiele wiele więcej...
Zobacz co dzieje się poza Festiwalem:
Aktualności

Jury

Terminarz

Regulamin

Jeśli marzysz o muzycznej karierze i chcesz pokazać światu swój talent, nie zwlekaj! Dołącz do grona uczestników VIII edycji Festiwalu JoséSong i zrób pierwszy krok ku realizacji swoich marzeń. Zapisz się już dziś!

autor: SF
19. czerwca 2024