Aktualności

PREMIERA:
"Tribute to Anna Jantar"

Czas na zupełnie nowy projekt w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoseSong. Po tygodniach przygotowań już 3. września podczas festynu “Żegnaj lato na Bielanach” o godzinie 17:00 wystąpią laureaci naszego konkursu w koncercie “Tribute to Anna Jantar”

Piosenki Anny Jantar usłyszymy na scenie w wykonaniu Anety Domareckiej, Gabrieli Kurzac, Marii Leszczełowskiej, Ewy Rejman, Zuzanny Ginko, Poli Radoń oraz Kamila Sidora. Wykonawcom akompaniować będzie Aleksander Krawczyk, a wydarzenie poprowadzi Jan Sałek. Koncert “Tribute to Anna Jantar” odbędzie się premierowo 3. września podczas festynu “Żegnaj lato na Bielanach”. Startujemy już o godzinie 17:00 na scenie przy Metrze Słodowiec.

Koncert poświęcony polskiej gwieździe estrady z lat 70. to pierwszy tego rodzaju program przygotowany przez laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoseSong. Aktualnie trwają próby ze wszystkimi wykonawcami. Wsparcie i konsultacje wokalno-muzyczne podczas przygotowań do koncertu zapewnia nauczyciel śpiewu, właściciel szkoły wokalnej Voice Impact Studio, Jacek Maślanka. Pomysłodawczynią, organizatorką i koordynatorką koncertu “Tribute to Anna Jantar” jest opiekunka Młodzieżowej Rady Bielan w latach 2018-2020, współorganizatorka konkursu JoseSong, autorka bloga Rudzik na Bielanach, Karolina Rudzik.

autor: JS
22 sierpnia 2022 r.

Email

festiwal.josesong@gmail.com