Aktualności

Harmonogram II etapu

Już za tydzień, 17 marca odbędą się przesłuchania VII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong. Czas przedstawić szczegółowy harmonogram występów uczestników w filii Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego. 

W tym roku, tak jak w poprzednich edycjach festiwalowe przesłuchania przeprowadzamy w blokach językowych. Składają się na nie blok francuski, hiszpański oraz “multiblok” z niemieckim, ukraińskim oraz włoskim. Jako pierwsi wystąpią uczestnicy śpiewający piosenki w j. hiszpańskim (10:00). Następnie jury będzie oceniać utwory z multibloku (11:30), a na koniec zostaną zaproszeni artyści śpiewający w j. francuskim (13:30). Szczegóły znajdują się poniżej w rozpisce PDF.

Rejestrację otwieramy o godzinie 9:00. Uczestników prosimy o pojawienie się na co najmniej pół godziny przed planowanym rozpoczęciem bloku językowego. Do dyspozycji będzie oczywiście szatnia, przebieralnia, toalety, oraz sala na rozśpiewanie się. Nasi wolontariusze z XXII LO będą do waszej dyspozycji. 

autor: JS
10 marca 2023 r.

Email

festiwal.josesong@gmail.com