Już 14 lutego 2025 roku, w Walentynki, pojawi się wyjątkowa płyta ROCK LOVE. Młodzi artyści biorący udział w projekcie to zwycięzcy VIII edycji największego w Polsce Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej...
Czytaj dalejOgólnopolski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej
JoséSong
2023

Czujemy świąteczny kilmat w drużynie JoseSong! Nasi tegoroczni laureaci wystąpili podczas „Bielańskich Mikołajek” w repertuarze z ich nowej płyty „Xmas Stars”. Mimo minusowej temperatury za oknami, przed sceną było naprawdę gorąco…
Aukcje dla WOŚP 2025 – Płyta, dedykacja i herbata!
Zbliżają się Walentynki – święto miłości, emocji i wyjątkowych chwil. W tym roku możecie uczcić je w niecodzienny sposób, a jednocześnie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przygotowaliśmy dla Was...
Czytaj dalejHarmonogram przesłuchań 2024
Już za niecały tydzień, 25 października odbędą się przesłuchania VIII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong. Czas przedstawić szczegółowy harmonogram występów uczestników w filii Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Czytaj dalejVII edycja JoséSong
Zaczynamy zapisy!
Do ich końca zostało:

Już 17. marca startują przesłuchania VII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej JoseSong. Tym razem w progach Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego wystąpią nie tylko młodzi artyści ze szkół ponadpodstawowych, którzy chcą rozwijać swoje muzyczne zainteresowania, ale również (po raz pierwszy) ambitni i uzdolnieni wokalnie studenci którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia.
JoséSong to idealne miejsce na rozwój i sprawdzenie swoich możliwości. Dzięki wykwalifikowanemu jury VII edycji konkursu, uczniowie ze szkół ponadpodstawowych oraz studenci otrzymają cenną lekcję w ich karierze muzycznej. JoséSong stawia również na dalszy rozwój uczestników. Nasi sponsorzy i partnerzy ufundowali laureatom zeszłej edycji m.in.: możliwość nagrania swojego utworu w profesjonalnym studio. Jakie nagrody będą w tym roku? O tym niebawem…
Zapisy do VII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong kończą się 20 lutego 2023 r.
Organizatorzy
Kim jesteśmy?
Organizatorami JoséSong są pełni motywacji ludzie kultury, których łączy pasja do języków obcych oraz wszechobecnej muzyki…
Gdzie o nas piszczy?
Media i opinie o JoséSong



potrzebujesz pomocy?
FAQ
Oto lista najczęściej zadawanych pytań:
Czy mogę zaśpiewać w każdym języku? Czy piosenka może być w języku angielskim?
Zazwyczaj piosenki śpiewane są po niemiecku, hiszpańsku, francusku, włosku i rosyjsku. W tym roku do listy dołączamy j. ukraiński. Aby zaśpiewać w innych językach (np. arabski, chiński czy albański) musi uzbierać się co najmniej 4. uczestników (do jednego języka). Wtedy poszukujemy członka jury językowego, który bedzie oceniać te piosenki.
Jeśli chodzi o piosenki anglojęzyczne – owszem można śpiewać je na JoséSong. Jednak zgodnie z regulaminem festiwalu, w zanadrzu należy posiadać piosenkę z tekstem w innym języku.
Do kogo kierowany jest konkurs? Czy muszę zgłaszać się poprzez szkołę?
W JoséSong mogą brać udział wszyscy uczniowie ze szkół ponadpodstawowych oraz pierwszy raz w tym roku – studenci do 26 r.ż. Do konkursu zgłaszać się można za pomocą szkół, domów kultury itp. lub prywatnie. ZGŁASZAĆ MOŻNA SIĘ JEDYNIE ZA POMOCĄ FORMULARZA INTERNETOWEGO! (link na samej górze strony)
Kiedy upublicznione będą listy uczestników? Kiedy podane będą godziny przesłuchań?
Listy uczestników II etapu JoséSong zostaną upublicznione do 03 marca 2023 r. Godziny przesłuchań “NA ŻYWO” zostaną opublicznione na tydzień przed terminem przesłuchań (tj. 10.03.2023 r.). Cały terminarz jest dostępny w regulaminie oraz tutaj.
Kiedy dowiem się czy zostałem laureatem? Co oceniane jest podczas mojego występu?
Laureaci tegorocznej edycji zostaną poinformowani o tym fakcie do 22. marca 2023 r.
Wyjątkowym i niepowtarzalnym czyni JoseSong sposób oceniania piosenek. Jury festiwalu podzielone jest na dwie kategorie – muzyczne i językowe. Jury muzyczne ocenia walory głosowe, dobór repertuaru, interpretację utworów, indywidualność artystyczną oraz ogólny wyraz artystyczny i muzykalność. Jury językowe przysłuchuje się natomiast wymowie słów w językach obchych, znajomości tekstu oraz dykcji uczestników.